Miasto | Historia | Kultura | Sport | Miejsca | Edukacja | Prasa | Okolice | Aktualności
 
Czasem można znaleźć chwilę czasu
Edukacja, 2004-08-23

Wreszcie udało mi się znaleźć odrobinę wolnego czasu na przegląd witryny, ponowne przywrócenie grupy dyskusyjnej, drobne zmiany kosmetyczne i kilka innych rzeczy, o których nie warto wspominać. Już bardzo dawno nie byłem w swoim rodzinnym jakby nie było mieście i wciąż nie zapominam o nim. Ale wiadomo jak jest - życie w "stolycy", w pośpiechu, kupa pracy powoduje że coraz mniej czasu można poświęcać na różne dziwne zajęcia jak np. aktualizacje na witrynie...

Wciąż aktualna jest moja propozycja dania dostępu do witryny wszystkim chętnym, tak aby mogli pisać artykuły informując innych o ciekawych rzeczach, które się dzieją w mieście i jego okolicach. Wystarczy przesłać mi maila i można już logując się przez kącik autorski dodawać swoją radosną twórczość.

Mi osobiście w międzyczasie udało się wreszcie ukończyć studia, tak jak wielu moim znajomym. Kilka osób z Biłgoraja, które mieszkały tam jeszcze kilka lat temu, praktycznie straciło kontakt z rodzinnym miastem. Jednych wciągnęła zagranica (USA, GBK, Niemcy), inni rozsiani po różnych zakątkach Polski tylko od święta zaglądają do Biłgoraja. Cóż, trzeba sobie jakoś radzić, o ile wiem o rozsądną pracę w Biłgoraju jest ciężko, szczególnie gdy się nie ma żadnych znajomości czy "pleców". To jednak za małe miasto aby było inaczej. Pewnie i tak to malownicze miasteczko i tak radzi sobie lepiej ze zmianami niż Zamość czy Hrubieszów, ale trzeba sobie szczerze powiedzieć, że mogłoby być lepiej.

Dla wielu osób internet jest jeszcze jedynym miejscem, które sprawia, że czasem sobie przypomną o starych znajomych i przywołają w pamięci fajne chwile spędzone w Biłgoraju. Strona będzie w sieci na tyle długo na ile się da i na ile pozwoli firma hostująca (Netpartners). Dziękuję im, że mimo upływu lat, żaden z adminów nie zdenerwował się i nie usunął jej jeszcze z serwera :)) Wygląda na to, że jeśli ktoś lubi zbierać informacje o mieście i dzielić się nimi z innymi, to witryna będzie żyła jeszcze bardzo długo....

Do uaktualnienia jest kilka rzeczy (m.in. rozkłady jazdy autobusów, recenzje kafejek i innych ciekawych miejsc, miejsca gdzie można przenocować i wiele innych.) Jeśli chcecie coś ciekawego zrobić, zawsze zapraszam. Każdy jest mile widziany.

autor: Arkadiusz Lipiec


©Arkadiusz Lipiec Informacje | Strona główna Szukaj: